Zioła na krążenie

Ciągle bolą Cię nogi? Masz wrażenie, że są ciężkie, jakby były z ołowiu? Masz szumy uszne czy zawroty głowy oraz ciągle zimne stopy i dłonie? Są to oznaki nieprawidłowo funkcjonującego układu krążenia.

Naturalna pomoc

Zioła na poprawę krążenia to naturalny sposób, by zapobiec najróżniejszym dolegliwościom za strony układu krwionośnego. Dzięki takim ziołom zmniejszysz między innymi ryzyko miażdżycy, czy niewydolności żylnej.

Zioła na krążenie to długa lista, która bazuje na tym, co dała nam natura. Dzięki nim wspieramy układ krążenia oraz zapobiegamy wielu poważnym chorobom.

Owoce kasztanowca

Owoce kasztanowca posiadają w swoim składzie escynę i flawonoidy. Są to substancje, które opóźniają krzepnięcie krwi oraz przyczyniają się do zmniejszenia jej lepkości. Co w efekcie zapobiega powstawaniu zakrzepów.

Owocem kasztanowca można wspomagać leczenie zaburzeń, które objawiają się: mrowieniem, uczuciem zimna, czy kurczami mięśni.

Miłorząb japoński

Odpowiada on za rozszerzenie naczyń krwionośnych i dzięki temu poprawę krążenia krwi w mózgu. Co prowadzi do poprawienia pamięci i koncentracji. Dzięki niemu możemy wyeliminować zawroty głowy oraz dzwonienie w uszach.

Przyczynia się do poprawy krążenia obwodowego, co przyczynia się do eliminacji uczucia zimnych stóp i rąk.

Warto włączyć zioła do codziennej diety. Wspomogą one układ krążenia, a co za tym idzie zmniejszają ryzyko wystąpienia wielu chorób.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zioła i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *